Babyshower Organizasyonu


Her yerde adını sıkça duymaya başladığımız babyshower organizasyonu ne doğum günü organizasyonlarına ne de bebeğin doğumundan sonra yapılan organizasyonlara benziyor. Amerika’da bebek sahibi olacak olan kişiler için düzenlenen bu partiler aslında ‘’ Bebek gelecek, bebeğe hediye alacaklar gelsin.’’ demek gibi bir anlama geliyor. Türkiye’de ise ‘’bebek doğmadan önce kutlayalım.’’ Anlamında kullanılıyor.

Babyshower Neden Yapılıyor?
Babyshower organizasyonu bebeğin doğumuna sayılı zaman kala anne adayı tarafından yakın olan eş dost akrabaya haber verilerek yapılan bir parti olarak görülüyor. Yabancı ülkelerde ise bebeğin ihtiyaçlarını alarak anneye ve babaya teslim etmek için bu partiler yapılıyor. Bebeğin ihtiyaçları bir liste haline getiriliyor ve nerelerden alınabileceği bu listeye ekleniyor. Bebek için hediye seçecek olan kişiler ise bu listenin bulunduğu yerlere giderek kararsızlık yaşamadan hediyelerini seçebiliyorlar.

Bu Organizasyonda Neler Var?
Bebek için güzel dileklerini sunan ve bebeğe minik hediyeler alan yakınlarla birlikte güzel bir gün geçiriliyor ve bebeğe alınan hediyeler tek tek kaydedilerek hediye getiren kişilere ‘’Teşekkür Kartı’’ gönderiliyor. Babyshower organizasyonu sonunda davetlilere bu günden hatıra kalması için minik kurabiyeler, şekerlemeler ikram ediliyor. Doğum öncesi güzel bir gün geçiren anne adayı için moral dolu bir doğum hazırlığı yapılmış oluyor. Ülkemizde de yavaş yavaş görmeye alıştığımız bu partiler hem doğuma yaklaşan aileler için hem de bu ailelerin çevresi için oldukça keyif verici bir buluşma oluyor.


Ücretsiz 5 Baby Shower Organizasyonu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.