Tutumlubebek.com iki genç girişimci tarafından 2012 yılında bir fikir olarak yola çıktı. Fiziksel ve fikirsel altyapısının tamamlanmasından sonra hizmet vermeye başlayan tutumlubebek.com tarafsız, dinamik ve yenilikçi yaklaşımı ile hizmetlerini ve standartlarını sizler için iyileştirmeye devam ediyor.

İnsanların kendileri, aileleri ve çocukları için temel önceliklerden biri olan sağlık hizmetlerine odaklanan tutumlubebek.com, bütçenize uygun fiyatlar ve sunulan hizmetlerin neler olduğu hakkında ayrıntılı bilgileri bir araya getirerek ekonomik seçimlerin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Sitemiz hastaneler arasında doğum ücretleri ve hizmetlerini arama ve karşılaştırma motorudur. Anne ve babaları hastanelerle buluşturmayı ve aradıkları detaylı bilgilere kısa sürede erişmelerine olanak sağlamaktadır. Tutumlubebek.com tarafından sunulan hizmetler ücretsizdir. Herhangi bir satış faaliyeti yapılmamaktadır. Hedeflenen amaç ise anne ve babaların uygun hizmetlere ekonomik şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

En değerli varlıklarımız, çocuklarımız için hizmet sunmak ile başlayan bebek adımlarımız coğrafi sınırların ve hizmet alanlarının genişletilmesi, teknolojik altyapının mükemmellik yolunda geliştirilmesi ile hızlanarak devam edecektir.